młotowiertarka SDS+ do wiercenia i podkuwania, 650W, BLACK+DECKER [BEHS01K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEHS01K-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4117 pkt. |
Młotowiertarka SDS+ z poziomym silnikiem firmy BLACK+DECKER model BEHS01K z 2 wiertłami SDS+ 6mm, 8mm i uchwytem kluczykowym z adapterem na SDS+, z silnikiem o mocy 650 W i z energią udaru 1,4 J, pakowana w walizce.
Młotowiertarka SDS-Plus zaprojektowana jest do szybkiego i efektywnego wiercenia w cegle, kamieniu i betonie.
Wyłączając udar można urządzeniem wiercić otwory o średnicy do 13 mm w stali i do 30 mm w drewnie, a w betonie z udarem do 16mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotowiertarka SDS+ do wiercenia i podkuwania firmy BLACK+DECKER, model [BEHS01K]:
- młotowiertarka z systemem mocowania wierteł SDS+ wyposażona w silnik o mocy 650W,
- przeznaczona do wydajnego wiercenia z udarem, wiercenia w drewnie i metalu, lekkiego dłutowania w tynku i płytkach,
- w tej wersji z dwoma wiertłami SDS+ 6mm, 8mm i uchwytem kluczykowym z adapterem na SDS+, a całość pakowana jest w praktycznej walizce z tworzywa,
- młotowiertarka SDS+ BEHS01 ma trzy funkcje pracy: wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie,
- posiada sprzęgło bezpieczeństwa zapobiegające odbiciom oraz konsekwencjom zakleszczenia wiertła w materiale,
- elektroniczna regulacja obrotów i sprzęgło bezpieczeństwa umożliwiają precyzyjną i bezpieczną dla użytkownika pracę,
- tylna rękojeść gumowana, o ergonomicznym kształcie podnosi komfort pracy,
parametry młotowiertarki BEHS01K:
- uchwyt: SDS+,
- moc pobierana: 650 W,
- energia udaru: 1,4 J (pomiar wg EPTA),
- obroty na biegu jałowym: 0-1600 obr/min,
- częstość udarów: 0-5600 ud/min,
- max. śr. wiercenia w drewnie: 30 mm,
- max. śr. wiercenia w metalu: 13 mm,
- max. śr. wiercenia w betonie: 16 mm,
| energia udaru: | 1,4 J |
| na wyposażeniu: | uchwyt kluczykowy z adapterem, rękojeść boczna; ogranicznik głębokości, wiertła SDS+ (6x110, 8x110), walizka |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-5600 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 16 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1600 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 650 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048730454 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
