młotowiertarka SDS+ z funkcją podkuwania, 800W, Makita [HR2630T]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR2630T
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8790 pkt. |
profesjonalna młotowiertarka SDS+ MAKITA model HR2630T z 3 funkcjami pracy: wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie, pakowana w walizce;
na wyposażeniu ma wymienny szybkomocujący uchwyt do wierteł cylindrycznych i uchwyt w systemie SDS+
HR2630 to mocna, dobrze wyważona młotowiertarka z udarem elektropneumatycznym przeznaczona do prac profesjonalnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotowiertarka do wiercenia i podkuwania firmy Makita, model HR2630T:
- mocna i niezawodna młotowiertarka ma 2 wymienne uchwyty wiertarskie: SDS+ i szybkomocujący do wierteł cylindrycznych umożliwiający wiercenie w metalu, drewnie czy tworzywach sztucznych przy użyciu tradycyjnych wierteł cylindrycznych, wyposażona w silnik o mocy 800W,
- pakowana jest w praktycznej walizce z tworzywa,
- młotowiertarka SDS+ HR2630T ma trzy funkcje pracy: wiercenie z udarem, podkuwanie i wiercenie bez udaru; zmianę funkcji dokonuje się poprzez przekręcenie przełącznika znajdującego się w dolnej części korpusu,
- posiada sprzęgło bezpieczeństwa zapobiegające odbiciom oraz konsekwencjom zakleszczenia wiertła w materiale,
- pełnofalowa elektroniczna regulacja obrotów i sprzęgło bezpieczeństwa umożliwiają precyzyjną i bezpieczną dla użytkownika pracę,
- tylna rękojeść gumowana, o ergonomicznym kształcie podnosi komfort pracy.
parametry młotowiertarki HR2630T:
- uchwyt: SDS+,
- moc pobierana: 800 W,
- energia udaru: 2,4 J (pomiar wg EPTA),
- obroty na biegu jałowym: 0-1200 obr/min,
- częstość udarów: 0-4600 ud/min,
- max. śr. wiercenia w drewnie: 32 mm,
- max. śr. wiercenia w metalu: 13 mm,
- max. śr. wiercenia w betonie: 26 mm,
- waga: 2,8 kg,
- wymiary (długość): 361 mm.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| energia udaru: | 2,4 J |
| waga kg: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | szybkowymienny uchwyt do 13mm [194079-2], szybkowymienny uchwyt SDS+ [194080-7], walizka [824916-3], ogranicznik głębokości [824916-3], uchwyt boczny [331886-4] |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4600 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 800 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381687393 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.02 kg |
| długość opakowania: | 48 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 31 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
