młotowiertarka SDS+, 470W, Makita [HR1840]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR1840
479,40zł brutto
389,76zł netto
566,15zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4794 pkt. |
Młotowiertarka z mocowaniem wierteł SDS+ firmy Makita model HR1840 wyposażona w silnik o mocy 470W.
Lekka i wydajna młotowiertarka SDS+ z dwoma funkcjami pracy: wiercenie z udarem i wiercenie bez udaru oraz z blokadą do pracy ciągłej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotowiertarka SDS-plus do wiercenia firmy Makita, model HR1840:
- lekka i niezawodna młotowiertarka z systemem mocowania wierteł SDS+ wyposażona w silnik o mocy 470W,
- młotowiertarka SDS+ HR1840 ma dwie funkcje pracy: wiercenie z udarem i wiercenie bez udaru,
- regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- obroty prawo/lewo,
- prostsza konstrukcja powoduje, że ta młotowiertarka jest bardziej niezawodna i świetnie się sprawdza przy intensywnych wierceniach,
- posiada sprzęgło bezpieczeństwa zapobiegające odbiciom oraz konsekwencjom zakleszczenia wiertła w materiale,
- przycisk blokady do pracy ciągłej,
- tylna rękojeść gumowana o ergonomicznym kształcie podnosi komfort pracy,
- młotowiertarka pakowana jest w praktycznej walizce z tworzywa,
parametry młotowiertarki HR1840:
- uchwyt: SDS+,
- moc pobierana: 470 W,
- energia udaru: 1,4 J (pomiar wg EPTA),
- obroty na biegu jałowym: 0-2100 obr/min,
- częstość udarów: 0-4800 ud/min,
- max. śr. wiercenia w drewnie: 24 mm,
- max. śr. wiercenia w metalu: 13 mm,
- max. śr. wiercenia w betonie: 18 mm,
- waga: 2,4 kg,
- wymiary (długość): 285 mm.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| energia udaru: | 1,4 J |
| waga kg: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny [158057-6], ogranicznik głębokości [415486-9, walizka |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | nie |
| częstotliwość udaru: | 0-4800 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 18 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 65 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 24 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2100 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 470 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381844895 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.6 kg |
| długość opakowania: | 39 cm |
| szerokość opakowania: | 36 cm |
| wysokość opakowania: | 36 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
