młotowiertarka SDS+ do wiercenia i podkuwania z systemem odsysania pyłu, 800W, Makita [HR2652]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR2652
998,52zł brutto
811,80zł netto
1028,99zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9985 pkt. |
Profesjonalna młotowiertarka SDS+ MAKITA model HR2652 ze zintegrowanym systemem odsysania pyłu z filtrem HEPA, pakowana w praktycznej walizce.
Wyposażona w 3 funkcje pracy (wiercenie, wiercenie z udarem i podkuwanie) z wbudowanym układem odsysania pyłu podczas pracy.
Polecamy do pracy w pomieszczeniach wykończonych, gdzie trzeba zachować maksymalną czystość w trakcie prac.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotowiertarka do wiercenia i podkuwania Makita HR2652:
- mocna, niezawodna młotowiertarka SDS+ HR2650 z udarem elektropneumatycznym posiada zintegrowany system odsysania pyłu z wysokiej jakości filtrem HEPA - znakomicie sprawdza się przy pracach w pomieszczeniach wykończonych, gdzie trzeba zachować maksymalną czystość w trakcie prac,
- młotowiertarka HR2652 ma 3 funkcje pracy (wiercenie, wiercenie z udarem i podkuwanie) dodatkowo rozbudowana o układ odsysający pył podczas pracy do pojemnika znajdującego się w pod spodem młotowiertarki,
- istnieje również możliwość podłączenia zamiast pojemnika na pył zewnętrznego odkurzacza co dodatkowo zwiększa wydajność,
- wyposażona jest w trwały silnik o mocy 800W,
- pełnofalowa elektroniczna regulacja obrotów i sprzęgło bezpieczeństwa umożliwiają precyzyjną i bezpieczną dla użytkownika pracę,
- wyłącznik z blokadą umożliwia pracę ciągłą,
- przesuwny uchwyt ułatwia wymianę narzędzia,
- uchwyt narzędziowy posiada osłonę przeciwpyłową,
- 40-pozycyjne przestawienie dłuta usprawnia pracę,
- tylna rękojeść gumowana, o ergonomicznym kształcie podnosi komfort pracy.
parametry młotowiertarki Makita HR2652:
- uchwyt: SDS+,
- moc pobierana: 800 W,
- energia udaru: 2,4 J (pomiar wg EPTA),
- obroty na biegu jałowym: 0-1200 obr/min,
- częstość udarów: 0-4600 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 32 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie wiertłem: 26 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie koronką: 68 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie koronką diamentową: 80 mm,
- waga: 4,3 kg,
- wymiary (długość): 604 mm.
Wyposażenie młotowiertarki HR2652 Makita:
- uchwyt boczny, 158057-6
- ogranicznik głębokości, 324219-0
- pokrywa uszczelniająca do DX01/02, 424474-5
- walizka
- zestaw do odsysania pyłu
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| energia udaru: | 2,4 J |
| waga kg: | 4,3 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, 158057-6; ogranicznik głębokości, 324219-0; pokrywa uszczelniająca do DX01/02, 424474-5; walizka; zestaw do odsysania pyłu |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | nie |
| częstotliwość udaru: | 0-4600 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 68 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 800 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381875448 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.3 kg |
| długość opakowania: | 51 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 38 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
