młotowiertarka SDS+ z podkuwaniem 710W Dewalt [D25033-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:D25033-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5663 pkt. |
Profesjonalna młotowiertarka SDS+ DeWALT model D25033, ma sinik o mocy 710W, pakowa jest w kartonie.
Posiada trzy funkcje pracy: wiercenie z udarem, podkuwanie i wiercenie.
Przeznaczona do wiercenia w betonie (pełnym wiertłem maksymalnie do 22mm), okazjonalnego podkuwania, czy wiercenia w innych materiałach bez udaru.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotowiertarka SDS+ z funkcją podkuwania firmy DeWalt model D25033:
- mocna młotowiertarka posiada w silnik o mocy 710W, pakowana jest w kartonie,
- wyposażona jest w 3 funkcje pracy: wiercenie z udarem, podkuwanie i wiercenie bez udaru,
- ma funkcję wyłączenia obrotów do dłutowania (podkuwania) w cegle, murze i okazjonalnie w betonie,
- zmianę funkcji dokonuje się poprzez przekręcenie przełącznika znajdującego się w bocznej części korpusu,
- pełnofalowa elektroniczna regulacja obrotów i sprzęgło bezpieczeństwa umożliwiają precyzyjną i bezpieczną dla użytkownika pracę,
- dobre zabezpieczenie uchwytu zapobiega dostawaniu się do wnętrza pyłu i kurzu co zwiększa trwałość całego mechanizmu udarowego,
- rękojeść tylna młotowiertarki pokryta została antypoślizgową gumą.
parametry młotowiertarki D25033:
- uchwyt: SDS+;
- moc pobierana: 710 W;
- energia udaru 2,0 J (pomiar wg EPTA 05/2009);
- obroty pod obciążeniem 0-1500 obr/min
-
- max. śr. wiercenia w drewnie 30 mm;
- max. śr. wiercenia w metalu 13 mm;
- max. śr. wiercenia w betonie 22 mm;
- max. śr. wiercenia wiertłem koronowym 65 mm;
- waga 3,0 kg;
- wymiary (dł. x wys. x szer.) 355 x 210 x 75 mm
| energia udaru: | 2,0 J |
| waga kg: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna; ogranicznik głębokości |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | nie |
| częstotliwość udaru: | 0-5680 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 22 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 50 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1550 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 710 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5054905036508 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.18 kg |
| długość opakowania: | 37.50 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
