młotowiertarka SDS+ do wiercenia, 800W, Makita [HR2600]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR2600
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6302 pkt. |
młotowiertarka z systemem mocowania wierteł SDS+ i z udarem elektropneumatycznym MAKITA model HR2600 wyposażona w 2 funkcje pracy: wiercenie z udarem i wiercenie bez udaru.
lekka i wygodna konstrukcja; świetna młotowiertarka dla firm szukających dobrego narzędzia do efektywnego wiercenia. Najlepiej sprawdza się przy wierceniu w betonie wiertłami o średnicy do 26mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotowiertarka do wiercenia i podkuwania firmy Makita, model HR2600:
- mocna i niezawodna młotowiertarka z systemem mocowania wierteł SDS+ wyposażona w silnik o mocy 800W,
- pakowana jest w praktycznej walizce z tworzywa,
- młotowiertarka SDS+ HR2600 ma dwie funkcje pracy: wiercenie z udarem i wiercenie bez udaru; prostsza konstrukcja powoduje, że ta młotowiertarka jest bardziej niezawodna i świetnie się sprawdza przy intensywnych wierceniach,
- posiada sprzęgło bezpieczeństwa zapobiegające odbiciom oraz konsekwencjom zakleszczenia wiertła w materiale,
- pełnofalowa elektroniczna regulacja obrotów i sprzęgło bezpieczeństwa umożliwiają precyzyjną i bezpieczną dla użytkownika pracę,
- tylna rękojeść gumowana, o ergonomicznym kształcie podnosi komfort pracy,
parametry młotowiertarki HR2600:
- uchwyt: SDS+,
- moc pobierana: 800 W,
- energia udaru: 2,4 J (pomiar wg EPTA),
- obroty na biegu jałowym: 0-1200 obr/min,
- częstość udarów: 0-4600 ud/min,
- max. śr. wiercenia w drewnie: 30 mm,
- max. śr. wiercenia w metalu: 13 mm,
- max. śr. wiercenia w betonie: 26 mm,
- waga: 2,8 kg,
- wymiary (długość): 361 mm.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| energia udaru: | 2,4 J |
| waga kg: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny [122878-2], ogranicznik głębokości [331886-4], walizka [824914-7], |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | nie |
| częstotliwość udaru: | 0-4600 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 800 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381606561 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.2 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 31 cm |
| wysokość opakowania: | 11 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
