akumulatorowy zszywacz do ogrodzeń DeWalt [DCFS950P2-QW] 18V Li-Ion 2x5,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCFS950P2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 43657 pkt. |
Akumulatorowy, bezprzewodowy zszywacz do ogrodzeń DeWalt DCFS950P2 XR Li-lon 18V, z 2 akumulatorami o pojemności 5,0 Ah i ładowarką na wyposażeniu, pakowany w walizkę.
Bezprzewodowa konstrukcja umożliwia pracę bez konieczności stosowania węży lub kabli, co znacznie ułatwia i usprawnia pracę przy mocowaniu siatki czy drutu do słupków ogrodzeniowych.
Zszywacz DCFS950P2 posiada pojedynczy i sekwencyjny tryb pracy, regulację głębokości wbijania zszywek oraz 3-stopniową regulację siły wbijania zszywek. Umożliwia precyzyjne wbijanie zszywek o długości 40,45,50 mm i dopasowanie siły do twardości podłoża.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ZSZYWACZ DO OGRODZEŃ DEWALT DCFS950P2 18V XR LI-ION
- bezprzewodowa konstrukcja pozwala na pracę bez uciążliwości związanych z używaniem kabla sieciowego,
- trzy stopnie regulacji mocy wbijania gwoździ umożliwiające dopasowanie do twardości podłoża, co pozwala na wydajną pracę zszywkami w zakresie od 40 do 50 mm,
- regulacja głębokości wbijania zszywek za pomocą pokrętła,
- beznarzędziowe usuwanie zacieć mechanizmu pozwala na zminimalizowanie przestojów w pracy,
- wydłużony czas pracy dzięki akumulatorom litowo-jonowym o pojemności 5,0 Ah gwarantującym najdłuższy możliwy czas pracy z jednego naładowania i możliwość stosowania ze wszystkimi elektronarzędziami grupy XR,
- doskonałe parametry dotyczące wibracji i hałasu to najlepsza ochrona użytkownika,
- dzięki możliwości włączenia blokady wyzwalacza kontaktowego użytkownik jest zabezpieczony przed niezamierzonym wystrzałem zszywacza,
- mechaniczny napęd zapewnia skuteczne funkcjonowanie utrzymując stałe parametry pracy w zakresie temperatur pomiędzy -15 a 50°C oraz ogranicza konieczność częstego czyszczenia,
- ergonomiczna budowa zapewnia wygodę użytkowania zszywacza.
PARAMETRY TECHNICZNE zszywacza DCFS950P2:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- średnica zszywki: 4 mm,
- długość zszywki: 40-50 mm,
- pojemność magazynka: 35 zszywek,
- tryb pracy: pojedynczy i sekwencyjny,
- wymiary: 110 x 370 mm,
- waga (EPTA): 4,1 kg.
WYPOSAŻENIE ZSZYWACZA DEWALT DCFS950P2:
- 2 akumulatory 5.0Ah XR Li-Ion,
- ładowarka wielonapięciowa XR,
- walizka
Do zszywacza DCFS950N można dokupić zszywki:
- DFS9150B1G o długości 40 mm
- DFS9175B1G o długości 45 mm
- DFS9200B1G o długości 50 mm
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 4,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 5,0Ah, ładowarka, hak do paska, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 110 x 370 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 35 szt |
| długość zszywki: | 40-50 mm |
| grubość zszywki: | 4 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048699836 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 8.50 kg |
| długość opakowania: | 46.50 cm |
| szerokość opakowania: | 46.00 cm |
| wysokość opakowania: | 17.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
