akumulatorowy zszywacz, 18V Li-Ion, 2x3,0Ah, Makita [DST221RFJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DST221RFJ
1654,97zł brutto
1345,50zł netto
1788,93zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16550 pkt. |
Akumulatorowy zszywacz 18V Li-Ion Makita model DST221RFJ, w tej wersji na wyposażeniu 2 akumulatory 18V Li-Ion 3,0Ah BL1830 i ładowarka DC18RC, całość pakowana w walizce systemowej MakPac.
Zszywacz DST221 przeznaczony do łączenia zszywkami różnych materiałów w zakresie 10-22 mm. Idealne narzędzie do wszelkich prac tapicerskich. Posiada regulację siły wbijania w zależności od grubości zszywki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY ZSZYWACZ 18 V MAKITA DST221RFJ:
- akumulatorowy zszywacz przeznaczony do wbijania zszywek w materiały budowlane, takie jak drewno,
- magazynek (wykonany z aluminium) zapewnia płynne ładowanie,
- ergonomiczna gumowana rękojeść zapewnia większą kontrolę i wygodę,
- regulacja bijaka w zależności od szerokości (grubości) zszywek,
- okno kontroli ilości zszywek,
- możliwość seryjnego wyzwalania zszywek,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji z dwoma akumulatorami BL1830 (18 V / 3,0 Ah) i ładowarką pakowany w walizkę systemową MAKPAC typu 2.
PARAMETRY TECHNICZNE ZSZYWACZA DST221RFJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- długość zszywek: 10 / 13 / 16 / 19 / 22,
- pojemność akumulatora: 3,0 Ah,
- szerokość zszywek: 10 mm,
- pojemność magazynka: 84 szt,
- wymiary: 251 mm,
- waga (EPTA): 2,1 - 2,4 kg.
WYPOSAŻENIE ZSZYWACZA DST221RFJ:
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- walizka systemowa MAKPAC TYP 2: 821550-0,
- wkład do walizki MAKPAC :837640-9,
- 2 akumulatory BL1830 (18 V / 3,0 Ah),
- Instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 3,0A-h BL1830B, łądowarka DC18RA [194337-6], zaczep do paska, walizka MakPac, |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 251 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 84 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| długość zszywki: | 10-22 mm |
| szerokość zszywki: | 10 mm |
| grubość zszywki: | 0,6-1,2 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381678247 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.86 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
