akumulatorowy zszywacz 12V Max (10,8V) Makita [ST113DWAJ] 2x2,0Ah, Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:ST113DWAJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12153 pkt. |
Akumulatorowy zszywacz 10,8V (12V Max) Makita ST113DWAJ, w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, całość pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Zszywacz ST113DWAJ przeznaczony jest do łączenia różnych materiałów zszywkami o szerokości 10,5mm i długości 7-10mm. Nadaje się także do wbijania w płyty wodoodporne oraz materiały termoizolacyjne.
AKUMULATOROWY ZSZYWACZ 10,8V (12V Max) MAKITA ST113DWAJ:
- akumulatorowy zszywacz zasilany jednym akumulatorem 10,8V, kompatybilny także z akumulatorem 12V Max z serii CXT,
- przeznaczony do wbijania zszywek w materiały budowlane, nadaje się także do wbijania w płyty wodoodporne oraz materiały termoizolacyjne,
- zszywacz wykonany zgodnie z technologią XPT, co zapewnia mu podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażony w magazynek ładowany od dołu, co pozwala na szybkie załadowanie i dozowanie zszywek,
- przed przypadkowym strzałem chroni blokada spustu,
- zszywacz posiada także funkcję blokady "pustego" strzału,
- wygodę użytkowania podczas pracy zapewnia ergonomiczny uchwyt,
- obszar roboczy oświetla wbudowana dioda LED,
- duża wydajność pracy - możliwość wbicia około 2000 zszywek na jednym pełnym naładowaniu akumulatora BL1015 (akumulator nie jest na wyposażeniu),
- dostarczany w walizce systemowej MAKPAC z dwoma akumulatorami BL1020B (10,8 V / 2,0 Ah) i ładowarką.
PARAMETRY TECHNICZNE ZSZYWACZA ST113DWAJ:
- napięcie zasilania: 10,8V (12V Max),
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- długość zszywek: 7 - 10 mm,
- szerokość zszywek: 10,5 mm,
- grubość zszywek: 0,5 - 0,7 mm,
- pojemność magazynka: 150 szt,
- wymiary: 211 mm,
- waga (EPTA): 1,3 - 1,5 kg.
WYPOSAŻENIE ZSZYWACZA ST113DWAJ:
- 2 akumulatory BL1020B (10,8 V / 2,0 Ah),
- ładowarka DC10WC: [197334-1],
- walizka systemowa MAKPAC TYP 1: [821549-5],
- wkład do walizki MAKPAC,
- uchwyt do mocowania na pasku,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1020B (10,8 V / 2,0 Ah), ładowarka DC10WC: [197334-1], walizka systemowa MAKPAC TYP 1: [821549-5], wkład do walizki MAKPAC, uchwyt do mocowania na pasku, |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł. 211 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 150 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| długość zszywki: | 7-10 mm |
| szerokość zszywki: | 10,5 mm |
| grubość zszywki: | 0,5-0,7 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381832113 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.7 kg |
| długość opakowania: | 29.5 cm |
| szerokość opakowania: | 39.5 cm |
| wysokość opakowania: | 10.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
