akumulatorowy zszywacz, 18V Li-Ion, LXT Makita [DST112Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DST112Z
851,00zł brutto
691,87zł netto
919,89zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8510 pkt. |
Akumulatorowy zszywacz 18V Li-Ion Makita model DST112Z, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Zszywacz DST112 przeznaczony do łączenia zszywkami różnych materiałów w zakresie 7-10mm. Idealne narzędzie do wszelkich prac tapicerskich. Posiada 3 stopnie siły wbijania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
AKUMULATOROWY ZSZYWACZ 18 V MAKITA DST112Z:
- akumulatorowy zszywacz przeznaczony do wbijania zszywek w materiały budowlane, takie jak drewno,
- magazynek ładowany od dołu pozwala na szybkie załadowanie i dozowanie zszywek,
- beznarzędziowe usuwanie zszywek,
- ergonomiczny uchwyt,
- funkcja blokady "pustego" strzału,
- duża wydajność pracy, możliwość wbicia około 6000 zszywek na jednym pełnym naładowaniu akumulatora BL1830,
- dioda LED oświetlająca obszar roboczy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE ZSZYWACZA DST112Z:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- długość zszywek: 7 - 10 mm,
- szerokość zszywek: 10 mm,
- pojemność magazynka: 150 szt,
- wymiary: 235 mm,
- waga (EPTA): 1,8 kg.
WYPOSAŻENIE ZSZYWACZA DST112Z:
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,8 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 235 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 150 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| długość zszywki: | 7-10 mm |
| szerokość zszywki: | 10 mm |
| grubość zszywki: | 0,5-0,75 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381817844 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.4 kg |
| długość opakowania: | 8.6 cm |
| szerokość opakowania: | 25.8 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
