akumulatorowy zszywacz 9,5-38mm, 18V, Makita [DST630RFJ] 2x3,0Ah, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DST630RFJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 22220 pkt. |
Akumulatorowy zszywacz 18V Makita DST630RFJ, do zszywek o długości 9,5-38 mm i szerokości 5,7-6,35 mm, dostarczany z 2 akumulatorami o pojemności 3,0Ah i ładowarką, pakowany w walizce systemowej MAKPAC 3.
Zszywacz z 2 trybami pracy - tryb pojedynczego strzału oraz tryb uruchamiania stykowego do szybkiego wbijania sekwencyjnego oraz regulację głębokości wbijania za pomocą pokrętła. Doskonale sprawdzi się podczas prac montażowych, wykończeniowych czy tapicerskich.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
AKUMULATOROWY ZSZYWACZ 18V MAKITA [DST630RFJ]:
- akumulatorowy zszywacz zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności podczas prac montażowych, wykończeniowych czy tapicerskich,
- pneumatyczny mechanizm sprężynowy zapewnia dużą moc i szybkość działania,
- zszywacz z 2 trybami pracy - tryb pojedynczego strzału oraz tryb uruchamiania stykowego do szybkiego wbijania sekwencyjnego,
- posiada regulację głębokości wbijania za pomocą pokrętła,
- funkcja blokady pustego strzału automatycznie zatrzymuje działanie urządzenia, gdy w magazynku pozostaje jedynie 5-7 zszywek, co zapobiega niepotrzebnym wystrzałom, chroniąc zarówno zszywacz, jak i obrabiany materiał,
- wąska końcówka stykowa zapewnia doskonałą widoczność miejsca wbijania i precyzyjne ustawienie zszywacza nawet w trudno dostępnych miejscach,
- zszywacz wyposażony jest w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- został wyprodukowany zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu charakteryzuje się podwyższoną odpornością na pył i wilgoć,
- obszar roboczy oświetla jasna dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania ułatwiająca pracę w ciemniejszych przestrzeniach oraz poprawiająca dokładność,
- beznarzędziowy system usuwania zablokowanych zszywek pozwala na oszczędność czasu i szybką pracę,
- zszywacz dostarczany jest z 2 akumulatorami i ładowarka, pakowany w walizce MAKPAC.
PARAMETRY TECHNICZNE ZSZYWACZA AKUMULATOROWEGO MAKITA [DST630RFJ]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- długość zszywek: 9,5 - 38 mm,
- szerokość zszywek: 5,7 - 6,35 mm,
- grubość zszywek: 16 GA,
- pojemność magazynka: 110 szt.,
- poziom ciśnienia akustycznego: 79 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 246 x 96 x 282 mm,
- waga bez akumulatora: 2,5 kg,
- waga z akumulatorem: 2,8 - 3,1 kg
WYPOSAŻENIE ZSZYWACZA MAKITA [DST630RFJ]:
- 2 akumulatory BL1830B (18V / 3,0Ah) LXT,
- ładowarka DC18RC,
- hak do paska [346317-0],
- walizka systemowa MAKPAC typ 3 [821551-8],
- wkład do walizki MAKPAC [836306-8],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DST630.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DST630.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DST630.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,8 - 3,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1830B (18V / 3,0Ah) LXT, ładowarka DC18RC, hak do paska [346317-0], walizka systemowa MAKPAC typ 3 [821551-8], wkład do walizki MAKPAC [836306-8], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 246 x 96 x 282 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 110 szt |
| długość zszywki: | 9,5 - 38 mm |
| szerokość zszywki: | 5,7 - 6,35 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| natężenie hałasu: | 79 dB |
| EAN: | 197050008985 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
