akumulatorowy zszywacz, 18V Li-Ion 2x2,0Ah, DeWalt [DCN681D2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN681D2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 24466 pkt. |
Akumulatorowy zszywacz 18V Li-Ion DeWALT model DCN681D2, ma na wyposażeniu 2 akumulatory 2,0Ah DCB183 i ładowarkę DCB115, całość pakowana jest w walizce systemowej TStak VI.
Zszywacz DCN681 przeznaczony jest do łączenia zszywkami różnych materiałów w zakresie 12-38 mm. Idealne narzędzie do wszelkich prac wykończeniowych, tapicerskich. Specjalny zderzak zabezpiecza przed uszkodzeniem mocowanego elementu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY ZSZYWACZ 18 V XR DEWALT DCN681D2-QW:
- akumulatorowy zszywacz 18Ga z akumulatorem 18 V XR do zszywek o wąskim grzbiecie,
- silnik bezszczotkowy zapewnia bardzo dużą wydajność,
- kompaktowa, lekka i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że narzędzie jest proste w obsłudze i wygodne w użyciu, ale jednocześnie wytrzymałe w trudnych warunkach na placu budowy,
- mechaniczny napęd zapewnia skuteczne funkcjonowanie, utrzymując stałe parametry pracy w niskich temperaturach oraz ogranicza konieczność częstego czyszczenia,
- tryb pojedynczy pozwala na precyzyjne wbijanie zszywek,
- sekwencyjny tryb pracy zapewnia użytkownikowi dużą prędkość - do 4 zszywek na sekundę,
- prosta regulacja głębokości wbijania przy pomocy pokrętła,
- możliwość szybkiego odblokowania zaciętych,
- wyzwalanie przez dociśnięcie noska kontaktowego uniemożliwia przypadkowy strzał,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami 2,0 Ah i ładowarką, pakowany w mocny kufer transportowy TSTAK - VI.
PARAMETRY TECHNICZNE zszywacza DCN681D2-QW:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- grubość sztyftu: 1,25 mm,
- długość sztyftu: 12 - 38 mm,
- pojemność magazynka: 110 szpilek,
- kąt pochylenia magazynka: 0°,
- tryb pracy: pojedynczy i sekwencyjny,
- wymiary: 302 x 96 x 264 mm,
- waga (EPTA): 2,6 kg.
WYPOSAŻENIE ZSZYWACZA DEWALT DCN681D2-QW:
- 2 akumulatory 2.0Ah XR Li-Ion,
- ładowarka wielonapięciowa XR,
- Mocny kufer transportowy TSTAK-VI.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 2,0Ah DCB183, ładowarkę DCB115, hak do paska, zderzak nie zostawiający śladów na materiale, walizka TStak VI, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 302 x 96 x 264 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| napełnianie magazynku: | ładowanie od tyłu |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 110 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| długość zszywki: | 12-38 mm |
| szerokość zszywki: | 5,6 mm |
| grubość zszywki: | 1,25 (18 Ga) mm |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048665299 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 6.92 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 32.00 cm |
| wysokość opakowania: | 30.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
