brzeszczot wymienny do rękojeści EX, 22"/550mm, do pośredniego cięcia drewna, Superior Bahco [EX-22-XT9-C]
Producent:
Kod producenta:EX-22-XT9-C
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1042 pkt. |
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot wymienny Superior EX-22-XT9-C:
- do cięcia średnio dokładnego drewna miękkiego i twardego, sklejki, drewna impregnowanego,
- zmienna podziałka zębów zmniejsza wibracje i zwiększa szybkość cięcia,
- brzeszczotem można wyznaczyć długość, na brzeszczocie jest naniesiona skala od 0 do 15 cm,
- po zamontowaniu brzeszczotu do rękojeści można wyznaczyć zaznaczone kąty 45o i 90o,
parametry brzeszczota EX-22-XT9-C:
- długość całkowita: 550mm,
- podziałka zębów: 9/10 zębów/cal,
- grubość ostrza: 1,03mm,
- waga: 380g.
| długość ostrza: | 550 mm |