brzeszczot wymienny do rękojeści EX, 22"/550mm, do pośredniego cięcia drewna, Superior Bahco [EX-22-XT9-C]
-
Producent:
-
Kod producenta:EX-22-XT9-C
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1042 pkt. |
Brzeszczot wymienny Superior EX-22-XT9-C do systemu pił ręcznych BAHCO z wymiennymi rękojeściami EX-RM, EX-RL, EX-LL.
Dzięki większym zębom (mniejsza podziałka) przeznaczony do szybkiego i średnio dokładnego cięcia drewna miękkiego i twardego również impregnowanego i sklejki.
Brzeszczot EX-22-XT9-C pokryty jest xylanem co znacznie zmniejsza tarcie, z zębami typu XT hartowanymi i szlifowanymi w 3 płaszczyznach zapewniającymi dużą szybkość cięcia i trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot wymienny Superior EX-22-XT9-C:
- do cięcia średnio dokładnego drewna miękkiego i twardego, sklejki, drewna impregnowanego,
- brzeszczot Superior jest pogrubiony co zapobiega wibracjom podczas cięcia, zwiększa stabilność i dokładność w pracy,
- brzeszczot dzięki swojej długości świetnie sprawdza się przy szybkim cięciu grubszych elementów, często kupowany przez cieśli i dekarzy,
- brzeszczoty EX-22-XT9-C mają uzębienie typu XT hartowanymi i szlifowanymi w 3 płaszczyznach zapewniającymi dużą szybkość cięcia i trwałość użytkowania,
- zmienna podziałka zębów zmniejsza wibracje i zwiększa szybkość cięcia,
- brzeszczotem można wyznaczyć długość, na brzeszczocie jest naniesiona skala od 0 do 15 cm,
- po zamontowaniu brzeszczotu do rękojeści można wyznaczyć zaznaczone kąty 45o i 90o,
- łatwe i szybkie mocowanie brzeszczotu w rękojeściach Bahco dzięki unikalnemu systemowi i opatentowanej dźwigni zatrzaskowej.
parametry brzeszczota EX-22-XT9-C:
- długość całkowita: 550mm,
- podziałka zębów: 9/10 zębów/cal,
- grubość ostrza: 1,03mm,
- waga: 380g.
| długość ostrza: | 550 mm |
| waga: | 380 g |
| liczba zębów na cal: | 9/10 |
| rodzaj zębów: |
|
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | XT |
| EAN: | 7311518298296 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.380 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
