zestaw 11szt. nasadek udarowych sześciokątnych 1/2" M8-M27 Irimo [167-11-4]
-
Producent:
-
Kod producenta:167-11-4
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2345 pkt. |
Zestaw 11 szt. nasadek udarowych sześciokątnych z mocowaniem na kwadrat 1/2" i adapterów, IRIMO 167-11-4, w rozmiarach metrycznych do śrub od 8 do 27 mm, pakowanych w praktycznej kasecie z wytrzymałego tworzywa.
Zestaw zawiera wysokiej jakości nasadki udarowe, wykonane zgodne z normami UNE 16507, DIN 3129, ISO 2725 oraz przedłużkę i adapter i przegub kątowy.
Profesjonalny zestaw nasadek udarowych do stosowania z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi doskonale sprawdzi się np. w warsztatach samochodowych i serwisach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw nasadek udarowych sześciokątnych metrycznych 1/2", Irimo [167-11-4]:
- zestaw kluczy nasadowych i adapterów doskonale sprawdzi się np. w warsztatach samochodowych i serwisach,
- wykonane z wysokowydajnej stali stopowej Cr-Mo,
- przeznaczone do profesjonalnych zastosowań nasadki posiadają profil Dynamic-Drive chroniący nakrętki przed uszkodzeniami,
- nasadki nadają się do użytku z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi,
- wyprodukowane zgodnie z normami: UNE 16507, DIN 3129, ISO 2725,
- zestaw nasadek dostarczany jest w trwałej, odpornej na pęknięcia kasecie z tworzywa, ułatwiającej przechowywanie i transport.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU NASADEK UDAROWYCH 1/2" IRIMO [167-11-4]:
- rozmiary nasadek: 8, 10, 12, 14, 17, 19, 22, 24, 27 mm,
- rodzaj nasadek: sześciokątne,
- mocowanie: kwadrat 1/2",
- długość nasadek: 38 mm,
- wykończenie: fosforanowe,
- waga zestawu: 1,6 kg
WYPOSAŻENIE ZESTAWU NASADEK UDAROWYCH 1/2" IRIMO [167-11-4]:
- nasadki udarowe sześciokątne z mocowaniem na kwadrat 1/2" w rozmiarach:
- 8 mm [167-08-1],
- 10 mm [167-10-1],
- 12 mm [167-12-1],
- 14 mm [167-14-1],
- 17 mm [167-17-1],
- 19 mm [167-19-1],
- 22 mm [167-22-1],
- 24 mm [167-24-1],
- 27 mm [167-27-1], - przedłużka udarowa do nasadek 1/2", długość 75 mm [169-03-1],
- udarowy przegub kątowy 1/2", długość 63 mm [169-25-1],
- kaseta z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 11 szt. |
| waga kg: | 1,6 kg |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 8414909248005 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.656 kg |
| długość opakowania: | 35.5 cm |
| szerokość opakowania: | 22.5 cm |
| wysokość opakowania: | 30.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
