akumulatorowa polerka rotacyjno-mimośrodowa 125mm, 18V XR DeWALT [DCM848N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCM848N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11782 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa polerka rotacyjno-mimośrodowa 18 V firmy DeWALT model DCM848N, z tarczą 125 mm, wydajnym silnikiem bezszczotkowym do wymagających zadań i regulacją prędkości obrotowej w zakresie 2000 - 5500 obr/min. Wersja bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
Polerka przyda się w blacharsko-lakierniczych warsztatach samochodowych, w stolarstwie, w przemyśle szkutniczym do polerowania i szlifowania tworzyw sztucznych i w wielu innych zastosowaniach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa polerka rotacyjno-mimośrodowa 125mm, 18V XR DeWALT [DCM848N]
- profesjonalna polerka akumulatorowa 18 V z wydajnym silnikiem bezszczotkowym do wymagających zastosowań w blacharsko-lakierniczych warsztatach samochodowych,
- pokrętło regulacji obrotów pozwala na wygodną i szybką nastawę maksymalnej prędkości,
- dodatkowo włącznik spustowy z płynną regulacją prędkości pozwala użytkownikowi kontrolować prędkość obrotową,
- elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewnia utrzymanie ustawionej prędkości przy obciążeniu, działa przy każdym wciśnięciu włącznika spustowego do końca,
- blokada do pracy ciągłej umożliwia długą, niemęczącą pracę,
- ogumowana obudowa w najważniejszych miejscach, zabezpiecza polerowane powierzchnie przed uszkodzeniem i pozwala użytkownikowi na komfortowe trzymanie narzędzia,
- na wyposażeniu polerki znajduje się 2-pozycyjna rękojeść boczna, zapewniająca wygodę podczas pracy,
- ogumowana rękojeść tylna pozwala na pewny chwyt i komfort pracy,
- łatwa i szybka wymiana akcesoriów polerskich mocowanych na rzep,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne polerki DCM848N DeWalt:
- napięcie akumulatora: 18 V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- średnica tarczy: 125 mm,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 2000-5500 obr/min,
- wymiary: 440 x 145 mm,
- waga: 2,9 kg.
Wyposażenie polerki DCM848N DeWalt:
- 2-pozycyjna rękojeść boczna
- instrukcja
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | 2-pozycyjna rękojeść boczna |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2000-5500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 440 x 145 mm mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| rodzaj mocowania: | na rzep |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 5035048714546 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.04 kg |
| długość opakowania: | 46.00 cm |
| szerokość opakowania: | 13.30 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
