nasadka udarowa sześciokątna 1/2", rozmiar 14 mm, IRIMO [167-14-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:167-14-1
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 265 pkt. |
Nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" Irimo symbol [167-14-1] w rozmiarze metrycznym do śrub, rozmiar 14 mm.
Wysoką jakość nasadki udarowej Irimo potwierdza wykonanie zgodnie z normami UNE16507, ISO2725, DIN3129.
Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa sześciokątna na kwadrat 1/2" do śrub, rozmiar 14 mm, Irimo [167-14-1]:
- nasadka udarowa 6-kątna, na kwadrat 1/2" IRIMO w rozmiarze metrycznym,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą UNE16507, ISO2725, DIN3129,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa firmy Irimo [167-14-1]:
- rozmiar nasadki S: 14 mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica u nasady A: 22 mm,
- głębokość gniazda 6-kątnego B: 15 mm,
- średnica u wylotu C: 25 mm,
- wysokość L: 38 mm,
- waga: 94 g
| długość całkowita: | 38 mm |
| waga: | 94 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 14 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 8414909233339 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.083 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
