udarowy przegub kątowy 1/2' IRIMO [169-25-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:169-25-1
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 735 pkt. |
Udarowy przegub kątowy firmy IRIMO model [169-25-1] z mocowaniem na kwadrat 1/2". Wykonany zgodnie z normą: DIN 16503 / ISO 1174.
Przegub wykonany został ze stali stopowej, kutej, oksydowanej i przeznaczony do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, pneumatycznymi, sieciowymi).
Pozwala pracować pod kątem 30º. Szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.udarowy przegub kątowy z mocowaniem 1/2" firmy IRIMO model [169-25-1]:
- służy do dokręcania lub odkręcania wszędzie tam, gdzie konieczne jest ustawienie klucza udarowego pod pewnym kątem,
- szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych,
- na wyjściu kwadrat ma otwór na zawleczkę mocującą nasadkę na przegubie,
- do stosowania z nasadkami i akcesoriami udarowymi na kwadrat 1/2'',
- maksymalny kąt odchylenia od osi to 30º w każdą stronę,
- wykonany zgodnie z normą DIN 16503 / ISO 1174,
dane techniczne przegubu [169-25-1]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- blokada nasadki na kwadracie: otwór pod zawleczkę
- pozwala pracować pod kątem: 30º,
- długość całkowita [L]: 63 mm,
- wymiar A: 30 mm,
- waga: 189 g.
| długość całkowita: | 63 mm |
| waga: | 189 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| EAN: | 8414909233674 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.197 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
