zestaw 17szt. nasadek udarowych 6-kątnych 1/2", 6-27mm DeWALT [DT7506-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7506-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3334 pkt. |
Zestaw 17szt. profesjonalnych nasadek udarowych sześciokątnych 1/2" firmy DeWALT model DT7506, wykonanych z wysokiej jakości stali, przeznaczonych do prac z kluczami udarowymi pneumatycznymi, elektrycznymi bądź akumulatorowymi.
W zestawie DT7506 znajdują się nasadki udarowe sześciokątne 1/2" w rozmiarach: 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 i 27mm oraz adapter zwiększający z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/2". Całość zapakowana jest w mocnej walizce z tworzywa.
nasadki znajdujące się w zestawie DT7506 znajdą bardzo szerokie zastosowanie w różnych działach przemysłu, w firmach montażowych czy serwisach samochodowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw nasadek udarowych 6-kątnych 1/2" DeWALT [DT7506]
- nasadki udarowe do stosowania z zakrętarkami udarowymi 1/2"
- wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów produkcji zapewniając wysoką wytrzymałość
- wykończone czarnym tlenkiem z laserowym markowaniem
- zapakowane w mocnej walizce z tworzywa
- waga 2,37 kg
skład zestawu nasadek DT7506:
- nasadki udarowe sześciokątne 1/2" w rozmiarach: 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 i 27mm
- adapter zwiększający z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/2"
| liczba sztuk w opakowaniu: | 17 szt. |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| opakowanie: | walizka |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 5035048078624 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.38 kg |
| długość opakowania: | 6.50 cm |
| szerokość opakowania: | 17.70 cm |
| wysokość opakowania: | 23.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
