zestaw 11 szt. adapterów udarowych do nasadek, KOKEN [499807]
-
Producent:
-
Kod producenta:499807
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7499 pkt. |
Zestaw 11 szt. profesjonalnych przejściówek udarowych do nasadek KOKEN 499807, wyprodukowane z wysokiej jakości kutej stali, oksydowanej, zapakowane w praktycznej kasecie z wytrzymałego tworzywa.
W skład zestawu wchodzą adaptery z mocowaniem na sześciokąt lub kwadrat w różnych rozmiarach: 1/4", 3/8" oraz 1/2".
Zestaw 11 szt. profesjonalnych adapterów udarowych do nasadek, KOKEN [499807]:
- zestaw adapterów z niezawodnym mocowaniem do kluczy nasadowych udarowych,
- wykonane zostały z najwyższej jakości kutej stali, dzięki czemu są przystosowane nawet do dużych obciążeń,
- przeznaczone do użytku z zakrętarkami udarowymi wszystkich producentów,
- narzędzia zapakowane są w praktycznej kasecie z wytrzymałego tworzywa umożliwiającej przechowywanie i transport.
SKŁAD ZESTAWU ADAPTERÓW UDAROWYCH DO NASADEK KOKEN [499807]:
- adapter z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/4'', o długości 50 mm [110-50B],
- adapter z sześciokąta 1/4" na kwadrat 3/8'', o długości 50 mm [112-50B],
- adapter z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/2'', o długości 60 mm [135E-60B],
- adapter z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/4'', z blokadą i szybkim zwalnianiem, o długości 62 mm [110AL-62],
- adapter z kwadratu 1/4" na sześciokąt 1/4", o długości 36 mm [12137E],
- adapter z kwadratu 3/8" na sześciokąt 1/4", o długości 40 mm [13137E],
- adapter z kwadratu 1/2" na sześciokąt 1/4", o długości 48 mm [14137E],
- adapter z kwadratu 1/4" na kwadrat 3/8", o długości 22 mm [12233A-P],
- adapter z kwadratu 3/8" na kwadrat 1/4", o długości 27 mm [13322A-P],
- adapter z kwadratu 3/8" na kwadrat 1/2", o długości 32,5 mm [13344A-P],
- adapter z kwadratu 1/2" na kwadrat 3/8", o długości 37,5 mm [14433A-P],
- kaseta z tworzywa
| na wyposażeniu: | 11 szt. udarowych adapterów do nasadek, kaseta z tworzywa |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4030884998076 |
| redukcja na: |
|
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.698 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 11.5 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
