udarowy przegub kątowy na kwadrat 1/2", KOKEN [14771-P]
-
Producent:
-
Kod producenta:14771-P
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1556 pkt. |
Najwyższej jakości udarowy przegub kątowy firmy Koken model [14771-P] z mocowaniem na kwadrat 1/2".
Pozwala pracować nasadkami z mocowaniem 1/2" pod kątem do 30º .
Narzędzia firmy Koken produkowane są z najwyższej jakości stali i sprawdzają się w pracach pod dużym obciążeniem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.udarowy przegub kątowy z mocowaniem 1/2" firmy KOKEN model 14771-P:
- służy do dokręcania lub odkręcania wszędzie tam, gdzie konieczne jest klucza udarowego pod pewnym kątem,
- szczególnie przydatny do pracy w miejscach trudno dostępnych,
- na wyjściu kwadrat ma pin blokujący nasadkę na przegubie,
- do stosowania z nasadkami i akcesoriami udarowymi na kwadrat 1/2'',
- maksymalny kąt odchylenia od osi to 30º w każdą stronę.
dane techniczne przegubu 14771-P:
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- blokada nasadki na kwadracie: pin blokujący
- pozwala pracować pod kątem: 30º,
- długość całkowita [L]: 65 mm,
- waga: 198 g.
| długość całkowita: | 65 mm |
| waga: | 198 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| EAN: | 4991644385553 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.198 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
