adapter udarowy z blokadą, kwadrat 1/2" na sześciokąt 1/4'', KOKEN [14142-F6.3]
-
Producent:
-
Kod producenta:14142-F6.3
Stan magazynowy: 15
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1483 pkt. |
Profesjonalny adapter (uchwyt) udarowy z 1/2" na 1/4'' z blokadą firmy KOKEN 14142-F6.3.
Adapter ten ma mocowanie na kwadrat 1/2" i można w nim mocować końcówki sześciokątne na 1/4'' do różnego typu śrub.
Adapter wykonany z wysokiej jakości kutej stali przeznaczony do prac z kluczami udarowym (akumulatorowymi, pneumatycznymi lub elektrycznymi).
Adapter współpracuje z końcówkami wykonanymi zgodnie z normą DIN3126 E6.3 (patrz rysunek 2)
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny adapter (uchwyt) udarowy z kwadrat 1/2" na sześciokąt 1/4'' z blokadą firmy KOKEN [14142-F6.3]:
- współpracuje z kluczami udarowymi wszystkich producentów, które mają trzpień w rozmiarze 1/2 cala,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- założenie końcówki 1/4'' jest możliwe dopiero po zwolnieniu pierścieniem blokady,
- w bardzo łatwy sposób można szybko i bez większego trudu zmieniać końcówki dostosowując je do konkretnych potrzeb
Dane techniczne adaptera [14142-F6.3]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- przejście na: sześciokąt 1/4'',
- mocowanie bita: szybkozłącze,
- dedykowany dla bitów wg normy DIN3126 E6.3
- długość całkowita L: 55mm,
- waga: 100 g.
| długość całkowita: | 55 mm |
| waga: | 100 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| EAN: | 4991644205004 |
| redukcja na: | sześciokąt 1/4'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.097 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
