adapter do nasadek, udarowy z sześciokąta 1/4'' na kwadrat 1/2'', 60mm, KOKEN [135E-60B]
-
Producent:
-
Kod producenta:135E-60B
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 511 pkt. |
Profesjonalny adapter do nasadek udarowych z mocowaniem z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/2'' firmy KOKEN 135E-60B pozwalający na mocowanie w zakrętarkach czy wiertarko-wkrętarkach nasadek z mocowaniem na kwadrat 1/2" . Długość całkowita 60mm,
Można mocować zarówno nasadki ręczne jak i udarowe, wykonana z wysokiej jakości kutej stali, oksydowana.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalny adapter do nasadek udarowy z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/2'' z kulką firmy KOKEN [135E-60B]:
- współpracuje z wiertarko - wkrętarkami i zakrętarkami udarowymi wszystkich producentów, które mają wejście na sześciokąt w rozmiarze 1/4 cala,
- adapter przeznaczony jest do stosowania z 60B,
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- dla zabezpieczenia nasadek przed spadaniem posiada kulkę,
Dane techniczne adaptera [135E-60B]:
- typ mocowania: sześciokąt 1/4'',
- przejście na: kwadrat 1/2'',
- zabezpieczenie przed spadaniem nasadki: sprężynująca kulka ,
- długość całkowita L: 60 mm,
- waga: 46 g.
| długość całkowita: | 60 mm |
| waga: | 46 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4991644346813 |
| redukcja na: | kwadrat 1/2'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.046 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
