adapter do nasadek, udarowy z sześciokąta 1/4'' na kwadrat 1/4'', 50mm, KOKEN [110-50B]
-
Producent:
-
Kod producenta:110-50B
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 331 pkt. |
Profesjonalny adapter do nasadek udarowych z mocowaniem na kwadrat 1/4'' z sześciokąta 1/4" firmy KOKEN 110-50B pozwalający na mocowanie w zakrętarkach z mocowaniem sześciokątnym 1/4". Długość całkowita 50mm,
Można na nim mocować zarówno nasadki ręczne jak i udarowe, wykonana z wysokiej jakości kutej stali, oksydowana.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalny adapter do nasadek udarowy z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/4'' z kulką firmy KOKEN [110-50B]:
- współpracuje z zakrętarkami udarowymi wszystkich producentów, które mają wejście na sześciokąt w rozmiarze 1/4 cala,
- adapter przeznaczony jest do stosowania z nasadkami udarowymi wszystkich producentów i wszystkich rodzajów z gniazdem kwadratowym 1/4'',
- adapter wykonany został z najwyższej jakości kutej stali,
- dla zabezpieczenia nasadek przed spadaniem posiada kulkę,
Dane techniczne adaptera [110-50B]:
- typ mocowania: sześciokąt 1/4'',
- przejście na: kwadrat 1/4'',
- zabezpieczenie przed spadaniem nasadki: sprężynująca kulka ,
- długość całkowita L: 50 mm,
- waga: 15 g.
Dostępne są takie adaptery o różnych długościach 35mm, 50mm, 100mm do 150mm.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 15 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4991644500024 |
| redukcja na: | kwadrat 1/4'' |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.015 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
