zapasowy ogranicznik długości do szczypiec do ściągania izolacji 12 62 180, Knipex [12 69 23]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 69 23
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 201 pkt. |
Wymienny ogranicznik długości do szczypiec do ściągania izolacji, KNIPEX 12 69 23, przeznaczony do szczypiec ComStrip 12 62 180.
Regulowany ogranicznik długości zdejmowanej izolacji zapewnia powtarzalność wyników pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowy ogranicznik długości do szczypiec do ściągania izolacji 12 62 180, Knipex [12 69 23]:
- wymienny ogranicznik do szczypiec do ściągania izolacji,
- regulowany ogranicznik długości zdejmowanej izolacji w zakresie od 6,0 do 18,0 mm zapewniający powtarzalność wyników pracy,
- ogranicznik pasuje do szczypiec KNIPEX 12 62 180,
- waga: 1 g
| waga: | 1 g |
| EAN: | 4003773067115 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.002 kg |
| długość opakowania: | 22.5 cm |
| szerokość opakowania: | 17 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
