automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,2-6mm², ComStrip, Knipex [12 62 180]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 62 180
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 4 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1822 pkt. |
Profesjonalne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,2-6mm², ComStrip, Knipex 12 62 180, o długości 180 mm.
Przeznaczone do powtarzalnego ściągania izolacji z przewodów w zakresie 24-10 AWG.
Samoczynnie dopasowują się do różnych przekrojów przewodu, nie powodując jego uszkodzenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,2-6mm², ComStrip, Knipex [12 62 180]:
- bardzo poręczne narzędzie do pracy z ogólnie stosowanymi przewodami i materiałami izolacyjnymi,
- przeznaczone do zdejmowania izolacji z przewodów jedno-, wielo- i cienkożyłowych od 0,2 do 6 mm² ze standardową izolacją,
- szczypce samoczynnie dopasowują się do różnych przekrojów przewodu, nie powodując dzięki temu jego uszkodzenia,
- mają smukłą główkę umożliwiając pracę w trudno dostępnych miejscach,
- na wyposażeniu jest obcinak do drutu miedzianego i aluminiowego o przekroju do 2,5 mm²,
- posiadają regulowany ogranicznik długości zdejmowanej izolacji w zakresie od 6,0 do 18,0 mm zapewniający powtarzalność wyników pracy,
- szczypce posiadają trwałe ostrza wyprodukowane ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo (wymienne ostrza [12 69 21] dostępne są oddzielnie),
- korpus wykonany z tworzywa sztucznego wzmacniany włóknem szklanym,
- poręczny kształt i niewielka waga zapewniają komfortową pracę.
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC DO ŚCIĄGANIA IZOLACJI COMSTRIP KNIPEX [12 62 180]:
- zakres pracy: 0,2 - 6,0 mm²,
- zakres pracy: 24-10 AWG,
- wymiary: 180 x 75 x 21 mm,
- waga: 151 g
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 180 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4003773054573 |
| zakres pracy: | 0,2-6,0 mm² |
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| zakres pracy AWG: | 24-10 AWG AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.182 kg |
| długość opakowania: | 18 cm |
| szerokość opakowania: | 7.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
