TwistCut Obcinak do rur karbowanych, 13-32mm, Knipex [90 22 01 SB]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 22 01 SB
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1257 pkt. |
Profesjonalny obcinak do rur karbowanych, Knipex [90 22 01 SB] przeznaczony do cięcia rur karbowanych o średnicy 13-32mm, pustych lub z ułożonymi wewnątrz przewodami.
Znakomity do prac w budownictwie oraz przy instalacjach elektrycznych i sanitarnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalny obcinak do rur karbowanych, Knipex [90 22 01 SB]:
- przeznaczony do cięcia rur karbowanych o średnicy 13 - 32 mm, karbowanych pustych lub z ułożonymi wewnątrz przewodami,
- znakomity do prac w budownictwie oraz przy instalacjach elektrycznych i sanitarnych,
- schowane ostrza eliminują ryzyko skaleczeń
- obcinak daje precyzyjne i równe cięcie bez uszkadzania znajdującego się wewnątrz przewodu,
- cięcie wykonywane jest od strony zewnętrznej rury karbowanej - brak ostrych krawędzi wewnątrz rury,
- łatwe ustawianie rury karbowanej umożliwia bezpieczne i łatwe przecinanie bez ryzyka wielokrotnego docinania,
- w przypadku grubościennych rur karbowanych po wykonaniu cięcia na obwodzie umieścić narzędzie ponownie za miejscem cięcia i odłamać rurę,
- wąski i ergonomiczny kształt umożliwiający pracę w trudno dostępnych miejscach,
- precyzyjne cięcie dzięki dwustronnemu prowadzeniu
- obudowa ze stabilnego tworzywa poliamidowego
Obejrzyj film instruktażowy:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| max średnica cięcia: | 13-32 mm |
| EAN: | 4003773082286 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.060 kg |
| długość opakowania: | 18.7 cm |
| szerokość opakowania: | 8.6 cm |
| wysokość opakowania: | 3.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
