przyrząd do ściągania zewnętrznej izolacji z kabli o średnicy większej niż 25mm, Knipex [16 40 150]
-
Producent:
-
Kod producenta:16 40 150
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10296 pkt. |
Profesjonalny przyrząd do ściągania zewnętrznej izolacji z kabli, Knipex [16 40 150] posiada regulację głębokości cięcia do 5 mm.
Przeznaczony do ściągania izolacji z kabli okrągłych o średnicy powyżej Ø 25,0 mm, odpowiedni do cięcia wzdłużnego i po obwodzie.
Przyrząd wyposażony jest w wymienny nóż z dwustronnym ostrzem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny przyrząd do ściągania zewnętrznej izolacji z kabli o średnicy większej niż 25mm, Knipex [16 40 150]:
- przeznaczony do ściągania izolacji z kabli okrągłych o średnicy powyżej Ø 25,0 mm,
- przyrząd usuwa izolację ze wszystkich standardowych, okrągłych przewodów,
- odpowiedni do cięcia wzdłużnego i po obwodzie,
- posiada regulację głębokości cięcia do 5 mm,
- wyposażony w wymienny nóż z dwustronnym ostrzem,
- korpus narzędzia to tworzywo wzmacniane włóknem szklanym
parametry szczypiec firmy Knipex [12 62 180]:
- zakres pracy średnica większa od: 25 mm,
- długość całkowita: 150 mm,
- waga: 210 g.
| długość całkowita: | 150 mm |
| waga: | 150 g |
| EAN: | 4003773026709 |
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.210 kg |
| długość opakowania: | 15.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
