zapasowy ogranicznik długości do szczypiec 12 40 200 EvoStrip, Knipex [12 49 23]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 49 23
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 106 pkt. |
Zapasowy ogranicznik długości Knipex 12 49 23, przeznaczony do szczypiec do ściągania izolacji 12 40 200 EvoStrip.
Ogranicznik można bardzo łatwo wymienić.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zapasowy ogranicznik długości do szczypiec do ściągania izolacji 12 40 200, Knipex [12 49 23]:
- wymienny ogranicznik długości zdejmowanej izolacji w zakresie od 0,03 do 10,0 mm³ zapewniający powtarzalność wyników pracy,
- pasuje do szczypiec 12 40 200 EvoStrip do ściągania izolacji z kabli,
- bardzo łatwy do wymiany,
- wymiary: 12 x 11 mm
- waga: 46 g
| waga: | 46 g |
| EAN: | 4003773057604 |
| zakres pracy: | 0,03 - 10 mm² |
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.046 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 1.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
