automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,03 - 10,0 mm², Knipex [12 40 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 40 200
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 4 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3126 pkt. |
Profesjonalne, samonastawne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,03 - 10mm², Knipex 12 40 200, przeznaczone do ściągania izolacji z przewodów w zakresie 32 - 8 AWG.
Szczypce umożliwiają szybkie i precyzyjnie ściąganie izolacji z przewodów o przekroju w zakresie od 0,03 do 10,0 mm² bez dodatkowej regulacji. W górnej części szczypiec znajduje się obcinak do cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych wielożyłowych o przekroju do 10 mm² oraz jednożyłowych o przekroju do 6 mm².
Precyzyjny mechanizm, bardzo niska waga i wygodne rękojeści ułatwiają pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,03 - 10 mm², Knipex [12 40 200]:
- proste w obsłudze, lekkie i precyzyjne szczypce do ściągania izolacji z kabli o zakresie pracy wynoszącym od 0,03 do 10 mm²,
- do przewodów jedno-, wielo- i cienkożyłowych z izolacją z tworzywa sztucznego lub gumy,
- samoczynnie dopasowują się do różnych przekrojów przewodów nie powodując dzięki temu jego uszkodzenia,
- pokrętło nastawcze umożliwia precyzyjną regulację głębokości cięcia,
- w górnej części szczypiec znajduje obcinak do cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych wielożyłowych o przekroju do 10 mm² oraz jednożyłowych o przekroju do 6 mm²,
- podwyższony, zapobiegający ześlizgiwaniu się dłoni kołnierz umieszczony przed obcinakiem do kabli zapewnia niezawodny chwyt,
- ostrza i szczęki zaciskowe z tworzywa sztucznego można łatwo wymienić,
- dzięki dwukomponentowej rękojeści i komfortowej szerokości chwytu szczypce wygodnie leżą w dłoni, a przemyślana konstrukcja ramion zapobiega urazom dłoni spowodowanym zaciskaniem.
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC KNIPEX [12 40 200]:
- zakres pracy: 0,03 - 10,0 mm²,
- zakres pracy: 32 - 8 AWG,
- wymiary: 200 x 95 x 21 mm,
- waga: 202 g
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 202 g |
| EAN: | 4003773026662 |
| zakres pracy: | 0,03 - 10 mm² mm² |
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| zakres pracy AWG: | 32 - 8 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.202 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 9.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
