wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych rozmiar 5mm, Irazola - Bahco [030.050.150]
-
Producent:
-
Kod producenta:030.050.150
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 702 pkt. |
Profesjonalny wkrętak nasadowy firmy BAHCO typ 030.050.150, przeznaczony do prac ze śrubami/nakrętkami sześciokątnymi w rozmiarze 5mm.
Wkrętak nasadowy sprawdza się wtedy, kiedy istnieje potrzeba użycia większej siły podczas dokręcania lub odkręcania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak trzpieniowy nasadowy Bahco [030.050.150]:
- wkrętak z końcówką nasadową do śrub i nakrętek 6-kątnych
- wkrętak ma grot wykonany z wysokiej jakości stali, chromowany i powierzchniowo hartowany
- ergonomiczny kształt rękojeści pozwala na zastosowanie maksymalnie dużej siły podczas odkręcania lub dokręcania, gwarantuje doskonały chwyt i redukcje drgań
- łatwe w identyfikacji oznaczenie rozmiaru i rodzaju wkrętaka, symbol wkrętaka wybity jest na grocie
- otwór w rękojeści do zawieszenia narzędzia
parametry wkrętaka nasadowego Bahco [030.050.150]:
- typ grotu: sześciokątny zewnętrzny (nasadowy)
- rozmiar grotu: 5 mm
- wymiar zewnętrzny grotu: 7x30 mm
- długość trzpienia (klingi): 150 mm
- rozmiar rękojeści: 115 mm
- długość całkowita: 265 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 265 mm |
| waga: | 86 g |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 8412814030500 |
| typ grotu: | Sześciokątny nasadowy |
| rozmiar grota: | 5 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.086 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
