    902T-055-150
34,57zł brutto
28,11zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 346 pkt.
Wkrętak nasadowy z rękojeścią T świetnie nadaje się do prac w miejscach o ograniczonym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak trzpieniowy T-kształtny nasadowy M5,5 Bahco [902T-055-150]
  • wkrętak T-kształtny nasadowy do śrub i nakrętek 6-kątnych
  • wkrętak ma grot wykonany z wysokiej jakości stali, chromowany i powierzchniowo hartowany
  • otwór w rękojeści do zawieszenia narzędzia
parametry wkrętaka nasadowego Bahco [902T-055-150]
  • typ grotu: sześciokątny zewnętrzny (nasadowy)
  • rozmiar grotu: M5,5
  • wymiar zewnętrzny grotu: 8x30mm
  • długość trzpienia (klingi): 136mm
  • rozmiar rękojeści: 50 x 85mm
  • długość całkowita: 186mm
  • waga: 70g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 186 mm
długość części roboczej: 136 mm
EAN: 7314153018328
typ grotu: Sześciokątny nasadowy
rozmiar grota: 5,5 mm