wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych M8, z rękojeścią T, Bahco [902T-080-175]
-
Producent:
-
Kod producenta:902T-080-175
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 569 pkt. |
Profesjonalny wkrętak nasadowy z rękojeścią T, firmy BAHCO typ 902T-080-175, przeznaczony do prac ze śrubami/nakrętkami sześciokątnymi w rozmiarze M8.
Wkrętak nasadowy z rękojeścią T sprawdza się wtedy, kiedy istnieje potrzeba użycia większej siły podczas dokręcania lub odkręcania. Dwukomponentowa rękojeść T-kształtna firmy BAHCO ukształtowana jest ergonomicznie, bardzo dobrze przylega do dłoni, umożliwia wygodną pracę i maksymalne przenoszenie wytwarzanego momentu obrotowego.
Wkrętak nasadowy z rękojeścią T świetnie nadaje się do prac w miejscach o ograniczonym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak trzpieniowy T-kształtny nasadowy M8 Bahco [902T-080-175]
- wkrętak T-kształtny nasadowy do śrub i nakrętek 6-kątnych
- wkrętak ma grot wykonany z wysokiej jakości stali, chromowany i powierzchniowo hartowany
- ergonomiczny kształt rękojeści pozwala na zastosowanie maksymalnie dużej siły podczas odkręcania lub dokręcania, gwarantuje doskonały chwyt i redukcje drgań
- łatwe w identyfikacji oznaczenie rozmiaru i rodzaju wkrętaka, symbol wkrętaka wybity jest na grocie
- otwór w rękojeści do zawieszenia narzędzia
parametry wkrętaka nasadowego Bahco [902T-080-175]
- typ grotu: sześciokątny zewnętrzny (nasadowy)
- rozmiar grotu: M8
- wymiar zewnętrzny grotu: 12x30mm
- długość trzpienia (klingi): 160mm
- rozmiar rękojeści: 60 x 105mm
- długość całkowita: 220mm
- waga: 110g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 220 mm |
| długość części roboczej: | 160 mm |
| EAN: | 7314153018359 |
| typ grotu: | Sześciokątny nasadowy |
| rozmiar grota: | 8 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.110 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
