wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych 10mm, ERGO, Bahco [BE-7810]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-7810
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 647 pkt. |
Wkrętak nasadowy z wydłużonym uchwytem sześciokątnym 10mm BAHCO BE-7810, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Rękojeść trójkomponentowa zapewnia pewny i wygodny chwyt. Grot z długim otworem został wykonany z wysokiej jakości stali, jest w całości hartowany, polerowany, chromowany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak nasadowy z uchwytem sześciokątnym 10mm, Ergo Bahco [BE-7810]:
- doskonały moment obrotowy przy niewielkim wysiłku dzięki trzykomponentowej, teksturowanej rękojeści serii ERGO,
- ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- posiada grot z długim uchwytem sześciokątnym pozwalający pewnie przytrzymać zarówno końcówkę jak i śrubę,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, utwardzonej, polerowanej i chromowanej,
- identyfikację rozmiaru wkrętaka ułatwiają kolorowe oznaczenia na obu końcach rękojeści,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiega stoczeniu się,
- w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia.
Parametry pokrętła Bahco [BE-7810]:
- mocowanie: uchwyt sześciokątny,
- rozmiar uchwytu: 10 mm,
- wymiary zewnętrzne uchwytu: 60x10 mm,
- długość grota: 125 mm,
- długość rękojeści: 122 mm,
- grubość rękojeści: 36 mm,
- długość całkowita: 247 mm,
- waga: 140 g,
| waga: | 140 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 10mm |
| długość części roboczej: | 125 mm |
| EAN: | 7314151838966 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.170 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
