wkrętak nasadowy z giętkim trzpieniem, 6-kątny, rozmiar 8mm, Kraftform, Wera [05028152001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05028152001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 850 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny nasadowy, 6-kątny, z giętkim trzpieniem, rozmiar 8 mm, WERA [05028152001] z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform.
Wkrętak jest niezastąpiony przy wszelkich pracach białego montażu, zwłaszcza tam gdzie szpilka (śruba) na którą nakręcamy nakrętkę znajduje się w trudno dostępnym miejscu, np. w komorze silnika. Również w branży samochodowej wkrętak znajdzie swoje zastosowanie.
W górnej części rękojeści wkrętak posiada oznaczenie rozmiaru, co ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia.
Wkrętak nasadowy z giętkim trzpieniem, 6-kątny, rozmiar 8 mm, Kraftform, Wera [05028152001]:
- wkrętak nasadowy z giętkim trzpieniem, 6-kątny pozwala na dokręcanie pod różnym kątem - elastyczny trzpień pozwala dotrzeć do miejsc trudno dostępnych, np. w komorze silnika,
- wkrętak do śrub i nakrętek w rozmiarze 8 mm,
- posiada wielokomponentową rękojeść Kraftform do szybkiego i ergonomicznego montażu,
- rękojeść Kraftform ma twarde strefy chwytu umożliwiające szybkie pokręcanie, oraz miękkie strefy zapewniające przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- w górnej części rękojeści wkrętak posiada oznaczenie rozmiaru, co ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia,
- ma 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy,
- wkrętak przeznaczony do śrub i nakrętek z łbem sześciokątnym.
Parametry wkrętaka nasadowego, 6-kątnego z giętkim trzpieniem Wera [05028152001]
- rozmiar: 8 mm,
- długość części roboczej: 167 mm,
- długość rękojeści: 98 mm,
- długość całkowita: 265 mm,
- waga: 122 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 265 mm |
| długość części roboczej: | 167 mm |
| EAN: | 4013288004727 |
| typ grotu: | Sześciokątny nasadowy |
| rozmiar grota: | 8 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.122 kg |
| długość opakowania: | 26.5 cm |
| szerokość opakowania: | 3.3 cm |
| wysokość opakowania: | 3.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
