wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych 12mm, z rękojeścią typu T, Irazola - Bahco [752.120.175]
-
Producent:
-
Kod producenta:752.120.175
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 660 pkt. |
Profesjonalny wkrętak nasadowy z rękojeścią T, firmy BAHCO typ 752.120.175, przeznaczony do prac ze śrubami/nakrętkami sześciokątnymi w rozmiarze 12mm.
Wkrętak nasadowy z rękojeścią T sprawdza się wtedy, kiedy istnieje potrzeba użycia większej siły podczas dokręcania lub odkręcania. Rękojeść T-kształtna firmy BAHCO ukształtowana jest ergonomicznie, bardzo dobrze przylega do dłoni, umożliwiając wygodną pracę i przenoszenie maksymalnego momentu obrotowego.
Wkrętak nasadowy z rękojeścią T świetnie nadaje się do prac w miejscach o ograniczonym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak trzpieniowy T-kształtny nasadowy Bahco [752.120.175]:
- wkrętak T-kształtny nasadowy do śrub i nakrętek 6-kątnych
- wkrętak ma grot wykonany z wysokiej jakości stali, chromowany i powierzchniowo hartowany
- ergonomiczny kształt rękojeści pozwala na zastosowanie maksymalnie dużej siły podczas odkręcania lub dokręcania, gwarantuje doskonały chwyt i redukcje drgań
- łatwe w identyfikacji oznaczenie rozmiaru i rodzaju wkrętaka, symbol wkrętaka wybity jest na grocie
- otwór w rękojeści do zawieszenia narzędzia
parametry wkrętaka nasadowego Bahco [752.120.175]
- typ grotu: sześciokątny zewnętrzny (nasadowy)
- rozmiar grotu: 12 mm
- wymiar zewnętrzny grotu: 15x30 mm
- długość trzpienia (klingi): 145 mm
- rozmiar rękojeści: 85 x 50 mm
- długość całkowita: 225 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 225 mm |
| długość części roboczej: | 175 mm |
| typ grotu: | Sześciokątny nasadowy |
| rozmiar grota: | 12 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
