Wkrętak nasadowy 6-kątny z rękojeścią typu T, rozmiar 8x230mm, Wera [05023385001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05023385001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 544 pkt. |
Profesjonalny wkrętak nasadowy z rękojeścią typu T, firmy WERA typ 05023385001, seria 495, przeznaczony do prac ze śrubami/nakrętkami sześciokątnymi w rozmiarze 8mm posiada wytrzymały, odporny na zużycie trzpień o długości 230mm.
Wkrętak nasadowy z rękojeścią T sprawdza się wtedy, kiedy istnieje potrzeba użycia większej siły podczas dokręcania lub odkręcania.
Ergonomiczna rękojeść typu T bardzo dobrze przylega do dłoni, pozwala to na wygodną pracę i maksymalne przenoszenie wytwarzanego momentu obrotowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak nasadowy 6-kątny z rękojeścią T, do śrub i nakrętek rozmiar 8mm, Wera [05023385001]:
- wkrętak z rękojeścią typu T do pokręcania i luzowania mocno zapieczonych śrub i nakrętek sześciokątnych,
- ergonomicznie ukształtowana rękojeść wypełnia całą dłoń, a miękkie, zaokrąglone zagłębienia stanowią wsparcie dla palców,
- kontakt całej powierzchni dłoni z rękojeścią eliminuje straty siły tarcia pomiędzy dłonią a rękojeścią,
- wkrętak wykonany w systemie "Take it easy" - łatwego wyszukiwania narzędzi: oznaczenie kolorystyczne rozmiaru,
- oznaczenie rozmiaru wkrętaków nasadowych jest kolorem niebieskim,
- powierzchnia poddana została specjalnej obróbce, która zapewnienia wysoką ochronę antykorozyjną i optymalne dopasowanie.
parametry wkrętaka z końcówką nasadową Wera [05023385001]:
- typ grotu: sześciokątny zewnętrzny (nasadowy),
- rozmiar nasadki: 8 mm,
- długość trzpienia: 230 mm,
- wysokość rękojeści: 49 mm,
- szerokość rękojeści: 99 mm,
- długość całkowita: 329 mm,
- waga: 115 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 279 mm |
| długość części roboczej: | 230 mm |
| EAN: | 4013288208392 |
| typ grotu: | Sześciokątny nasadowy |
| rozmiar grota: | 8 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.117 kg |
| długość opakowania: | 28 cm |
| szerokość opakowania: | 9.7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
