Wkrętak nasadowy 6-kątny z rękojeścią typu T, 17x350mm, Wera [05013419001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05013419001
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1100 pkt. |
Profesjonalny wkrętak nasadowy z rękojeścią typu T, firmy WERA typ 05013419001 przeznaczony do prac ze śrubami/nakrętkami sześciokątnymi w rozmiarze 17mm posiada wytrzymały, odporny na zużycie trzpień o długości 350mm.
Wkrętak nasadowy z rękojeścią T sprawdza się wtedy, kiedy istnieje potrzeba użycia większej siły podczas dokręcania lub odkręcania.
Ergonomiczna rękojeść typu T bardzo dobrze przylega do dłoni, pozwala to na wygodną pracę i maksymalne przenoszenie wytwarzanego momentu obrotowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.WKRĘTAK NASADOWY 6-KĄTNY Z RĘKOJEŚCIĄ T, DO ŚRUB I NAKRĘTEK ROZMIAR 17MM, WERA [05013419001]:
- wkrętak z rękojeścią typu T do pokręcania i luzowania mocno zapieczonych śrub i nakrętek sześciokątnych,
- ergonomicznie ukształtowana rękojeść wypełnia całą dłoń, a miękkie, zaokrąglone zagłębienia stanowią wsparcie dla palców,
- kontakt całej powierzchni dłoni z rękojeścią eliminuje straty siły tarcia pomiędzy dłonią a rękojeścią,
- powierzchnia poddana została specjalnej obróbce, która zapewnienia wysoką ochronę antykorozyjną i optymalne dopasowanie.
PARAMETRY WKRĘTAKA Z KOŃCÓWKĄ NASADOWĄ WERA [05013419001]:
- typ grotu: sześciokątny zewnętrzny (nasadowy),
- rozmiar nasadki: 17 mm,
- długość trzpienia: 350 mm,
- średnica zewnętrzna nasadki: 25,1 mm,
- wysokość rękojeści: 44 mm,
- szerokość rękojeści: 87 mm,
- długość całkowita: 394 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 394 mm |
| długość części roboczej: | 350 mm |
| EAN: | 4013288026392 |
| typ grotu: | końcówka nasadowa |
| rozmiar grota: | 17 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
