wkrętak nasadowy, 6-kątny głęboki, rozmiar 6mm, Kraftform, Wera [05029462001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05029462001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 432 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny nasadowy, 6-kątny, głęboki, rozmiar 6 mm firmy WERA [05029462001] z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform.
Wkrętak jest niezastąpiony przy wszelkich pracach białego montażu, zwłaszcza tam gdzie szpilka (śruba) na którą nakręcamy nakrętkę jest dłuższa, np przy montażu baterii. Również w branży samochodowej wkrętak znajdzie swoje zastosowanie.
W górnej części rękojeści wkrętak posiada oznaczenie rozmiaru, co ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia.
Wysokiej jakości wkrętak nasadowy, 6-kątny głęboki, rozmiar 6mm, Kraftform, Wera [05029462001]:
- wkrętak nasadowy, 6-kątny głęboki pozwala na dokręcenie nakrętki na pręcie gwintowanym, który chowa się w nasadowej końcówce wkrętaka,
- wkrętak do śrub i nakrętek w rozmiarze 6 mm, (występują także w rozmiarach calowych),
- maksymalna głębokość pręta (długość ponad nakrętkę) na który można nakręcać to 90 mm,
- posiada wielokomponentową rękojeść Kraftform do szybkiego i ergonomicznego montażu,
- rękojeść Kraftform ma twarde strefy chwytu umożliwiające szybkie pokręcanie, oraz miękkie strefy zapewniające przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- w górnej części rękojeści wkrętak posiada oznaczenie rozmiaru, co ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia,
- ma 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy,
- wkrętak przeznaczony do śrub i nakrętek z łbem sześciokątnym.
parametry wkrętaka nasadowego, 6-kątnego głębokiego Wera [05029462001]
- rozmiar: 6 mm,
- długość części roboczej: 90 mm,
- długość rękojeści: 98 mm,
- długość całkowita: 188 mm,
- średnica klingi: 7,2 mm,
Wkrętaki nasadowe głębokie serii 950 HO są dostępne w rozmiarach metrycznych (5,0 / 5,5 / 6,0 / 7,0 / 8,0 / 10,0 / 13,0mm) i calowych (3/16" / 1/4" / 5/16" / 11/32" / 3/8" / 7/16" / 1/2"). Jesteś zainteresowany wyślij zapytanie do sklepu (sklep@phuabc.com.pl.)
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 188 mm |
| długość części roboczej: | 90 mm |
| EAN: | 4013288108319 |
| typ grotu: | Sześciokątny nasadowy |
| rozmiar grota: | 6 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.069 kg |
| długość opakowania: | 16.8 cm |
| szerokość opakowania: | 3.3 cm |
| wysokość opakowania: | 3.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
