tarcza do cięcia aluminium 125/22,23/1,0mm, Makita [B-45331]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-45331
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 74 pkt. |
Cienka tarcza tnąca Makita B-45331 o średnicy 125 mm i grubości jedynie 1,0 mm, przeznaczona do cięcia aluminiowych profili, rur, blach i drutów.
Tarcza przystosowana do stosowania w szlifierkach kątowych o średnicy mocowania 22,23 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Cienka tarcza do cięcia aluminium Makita [B-45331]:
- tarcza tnąca do aluminium,
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów,
- pozwala uzyskać wysoką jakość obróbki materiałów,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych 125 mm, o średnicy mocowania 22,23 mm.
Parametry tarczy do metalu Makita [B-45331]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość tarczy: 1,0 mm,
- typ tarczy: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr./min.,
- oznaczenie tarczy: A60T-BF
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do aluminium |
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381448574 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
