tarcza diamentowa turbo VIPER - TVH do cięcia materiałów twardych na mokro 200/25,4mm, klasy SUPERPRO, Rubi [31936-RUBI]
-
Producent:
-
Kod producenta:31936
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2533 pkt. |
Tarcza diamentowa klasy SUPERPRO 200/25,4mm do ciecia twardych materiałów na mokro firmy Rubi model 31936.
Posiada obrzeże turbo VIPER-TVH do cięcia twardych materiałów: granitu, gresu rustykalnego, klinkieru, łupków i gresu porcelanowego.
Przeznaczona jest do stacjonarnych przecinarek do glazury i płytek,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa turbo VIPER - TVH do cięcia materiałów twardych na mokro 200/25,4mm, klasy SUPERPRO, Rubi [31936]:
- tarcza TVH przeznaczona jest do cięcia twardych materiałów: granitu, gresu rustykalnego, klinkieru, łupków i gresu porcelanowego,
- specyficzny profil obrzeża diamentowego pozwala na cięcie z dużą prędkością najtwardszych materiałów bez uszczerbku dla jakości wykończenia,
- tarcza ta łączy w sobie to co najlepsze z tarcz TURBO oraz tarcz zaprojektowanych do redukcji napięć i dla najlepszej jakości wykończenia,
- firma RUBI zastosowało technologię spawania laserowego do połączenia obrzeża ze stalowym rdzeniem. Ta metoda gwarantuje najlepszą jakość i bezpieczeństwo użytkowania tarcz,
- ostrza o grubości mniejszej niż 2 mm nie są zalecane do cięć ukośnych.
- przeznaczona jest do stacjonarnych przecinarek do glazury i płytek,
parametry tarczy diamentowej turbo VIPER - TVH Rubi 31936:
- średnica tarczy: 200 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,6 mm,
- wysokość segmentu: 10 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 7650 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6150 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 200 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| szerokość segmentu: | 1,6 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797319361 |
| kraj produkcji: | Republika Korei |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
