Tarcza diamentowa do cięcia betonu zbrojonego, 125/22.23mm, CEDIMA [EC BETON PLUS 125]
-
Producent:
-
Kod producenta:EC BETON PLUS 125
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1179 pkt. |
Tarcza diamentowa do cięcia betonu zbrojonego, 125/22.23mm, CEDIMA [EC BETON PLUS 125], przeznaczona do szybkiego cięcia twardych materiałów budowlanych takich jak beton lub beton zbrojony na sucho i na mokro.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza diamentowa do cięcia betonu zbrojonego, 125/22.23mm, CEDIMA [EC BETON PLUS 125]
- segmentowa tarcza diamentowa z ostrzem do szybkiego cięcia w betonie lub betonie zbrojonym,
- może być stosowana do cięcia na sucho i mokro,
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DIAMENTOWEJ CEDIMA [EC BETON PLUS 230]
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22.23 mm,
- grubość tarczy: 2.3 mm,
- szerokość cięcia: 3 mm,
- liczba segmentów: 10,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6650 obr./min.,
- tryb pracy: na sucho lub na mokro,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22.23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| liczba zębów: | 10 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 2.3 mm |
| szerokość cięcia: | 3 mm |
| wysokość segmentu: | 12 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 4023138159637 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.16 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Cedima Polska Sp. z o.o. ul. Połczyńska 77 01-301 Warszawa, Polska e-mail: biuro@cedimapolska.pl tel.: 607 186 787 |
