Tarcza diamentowa do cięcia betonu, 230/22.23mm, CEDIMA [BET-GOLD 230]
-
Producent:
-
Kod producenta:BET-GOLD 230
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 968 pkt. |
Tarcza diamentowa do cięcia betonu, 230/22.23mm, CEDIMA [BET-GOLD 230] przeznaczona do szybkiego cięcia twardych materiałów budowlanych takich jak beton, cegły czy krawężniki na sucho i na mokro.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza diamentowa, segmentowa, do cięcia betonu 230/22.23mm, CEDIMA [BET-GOLD 230]
- segmentowa tarcza diamentowa z ostrzem do szybkiego cięcia w betonie oraz materiałach ogólnobudowlanych,
- może być stosowana do cięcia na sucho i mokro,
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DIAMENTOWEJ CEDIMA [BET-GOLD 230]
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22.23 mm,
- grubość tarczy: 2.3 mm,
- szerokość cięcia: 3 mm,
- liczba segmentów: 18,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6650 obr./min.,
- tryb pracy: na sucho lub na mokro,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22.23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| liczba zębów: | 18 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 2.3 mm |
| szerokość cięcia: | 3 mm |
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 4023138127544 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.65 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Cedima Polska Sp. z o.o. ul. Połczyńska 77 01-301 Warszawa, Polska e-mail: biuro@cedimapolska.pl tel.: 607 186 787 |
