szlifierko - polerka 180mm, 1600W, Makita [SA7000C]
-
Producent:
-
Kod producenta:SA7000C
855,48zł brutto
695,52zł netto
887,89zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8555 pkt. |
Lekka, kompaktowa polerko-szlifierka elektryczna firmy Makita model SA7000C, z tarczą 180mm i silnikiem o dużej wydajności i mocy 1600W, pakowana w kartonie.
Szlifierko - polerka Makita posiada zabezpieczenie przeciążeniowe, system łagodnego rozruchu, układ elektroniczny, regulację prędkości obrotowej i utrzymanie stałej prędkości obrotowej pod obciążeniem.
Umożliwia przede wszystkim polerowanie o dużej wydajności i o małym nakładzie sił.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierko - polerka elektryczna 180mm, Makita SA7000C
- lekka, bardzo wygodna w użytkowaniu polerko-szlifierka SA7000C z nowym silnikiem o wysokiej wydajności i mocy 1600W
- szlifierko-polerka ma bardzo dokładną regulację prędkości obrotowej w zakresie od 0-4000 obr/min
- posiada elektroniczną kontrolę prędkości obrotowej dla utrzymania stałej prędkości podczas polerowania
- jest dedykowana głownie do prac polerskich, może być używana do lekkich prac ślusarskich,
- przy większym obciążeniu elektronika która zabezpiecza przed zbytnim przegrzaniem podczas polerowania blokuje maszynę w trakcie intensywnego cięcia czy szlifowania
- blokada włącznika do pracy ciągłej
- zabezpieczenie przeciążeniowe
- system łagodnego rozruchu
- układ elektroniczny
- obudowa przekładni z osłoną z tworzywa sztucznego
- blokada wrzeciona
Parametry techniczne polerko-szlifierki Makita SA7000C
- Średnica tarczy: 180 mm
- Moc: 1600 W
- Max prędkość obrotowa: 0-4000 obr./min
- Gwint wrzeciona: M14
- Masa: 3,4 kg
- Długość: 453 mm
Wyposażenie szlifierko-polerki Makita SA7000C
- uchwyt boczny, 152539-0
- pierścień nakrętki, 224515-5
- osłona z tworzywa sztucznego, 418529-6
- talerz gumowy 180mm, 743012-7
- klucz do nakrętki kontrującej, 782407-9
| waga kg: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, 152539-0; pierścień nakrętki, 224515-5; osłona z tworzywa sztucznego, 418529-6; talerz gumowy 180mm, 743012-7; klucz do nakrętki kontrującej, 782407-9 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-4000 obr/min |
| wymiary: | dł 453 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| moc znamionowa: | 1600 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381056472 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.05 kg |
| długość opakowania: | 54 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 15 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
