polerka 180mm, 1200W, Makita [9237CB]
-
Producent:
-
Kod producenta:9237CB
1059,56zł brutto
861,43zł netto
1231,41zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10595 pkt. |
Profesjonalna polerka firmy Makita model 9237CB z tarczą 180mm, silnikiem o mocy 1200W, pakowana w kartonie.
Prędkość obrotową można dokładnie regulować wyłącznikiem elektronicznym w całym zakresie regulacji od 0-3200 obr./min. Posiada łagodny rozruch i blokadę wyłącznika do pracy ciągłej. Jest szczególnie cicha, dzięki zastosowaniu materiałów tłumiących hałas.
Znakomita polerka do obróbki powierzchni z lakieru, drewna, metalu i naturalnego kamienia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.polerka 180mm, 1200W, Makita 9237CB
- polerka profesjonalna do obróbki powierzchni z lakieru, drewna, metalu i naturalnego kamienia
- prędkość obrotową można dokładnie regulować wyłącznikiem elektronicznym, w całym zakresie regulacji od 0-3200 obr./min
- łagodny rozruch
- polerka posiada uchwyt zamknięty pokryty elastometrem
- osłona obudowy przekładni
- osłona przeciwpyłowa mocowana za pomocą śruby, na wyposażeniu standardowym
- blokada wyłącznika do pracy ciągłej
- polerka została wykonana z materiałów tłumiących hałas, dla podniesienia komfortu i ergonomii pracy
- silnik i przekładnia zostały bardzo dobrze zabezpieczone przed pyłem szlifierskim
Parametry techniczne polerki Makita 9237CB
- Średnica tarczy: 180 mm
- Moc: 1200 W
- Max prędkość obrotowa: 0 - 3200 obr./min
- Gwint wrzeciona: M14
- Masa: 3,4 kg
- Długość: 431 mm
- Szerokość: 198 mm
- Wysokość: 187 mm
Wyposażenie polerki Makita 9237CB
- wełniany kołpak polerski (mocowanie na rzep), 192629-7
- rurka centrująca, 262542-4
- uchwyt pałąkowy, 455293-8
- talerz szlifierski (na rzep), 743053-3
- klucz imbusowy 6, 783204-6
| waga kg: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | wełniany kołpak polerski (mocowanie na rzep), 192629-7 rurka centrująca, 262542-4 uchwyt pałąkowy, 455293-8 talerz szlifierski (na rzep), 743053-3 klucz imbusowy 6, 783204-6 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3200 obr/min |
| wymiary: | dł 431 x szer 198 x wys 187 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381679336 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.88 kg |
| długość opakowania: | 51 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
