szlifierko-polerka 125mm, 440W, MAKITA [GV5010]
-
Producent:
-
Kod producenta:GV5010
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5102 pkt. |
Szlifierko - polerka firmy Makita model GV5010 z tarczą 125mm, silnikiem o mocy 440W, pakowana w kartonie.
Najczęściej używana do polerowania i woskowania lakieru, posiada uchwyt boczny ustawiany w 2 pozycjach, papier szlifierski mocowany na śrubę, talerz szlifierski o średnicy 120mm.
Szlifierko-polerka przeznaczona jest także do szlifowania dużych powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierko-polerka 125mm, MAKITA GV5010
- szlifierko-polerka przeznaczona do szlifowania dużych powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych
- jest idealna do polerowania i woskowania lakieru
- podwójna izolacja
- uchwyt boczny ustawiany w 2 pozycjach
- papier szlifierski mocowany na śrubę
Parametry techniczne szlifierko-polerki Makita GV5010
- Średnica tarczy: 125 mm
- Średnica talerza: 120 mm
- Moc: 440 W
- Max prędkość obrotowa: 4500 obr./min
- Masa: 1,2 kg
- Długość: 181 mm
Wyposażenie szlifierko-polerki Makita GV5010
- uchwyt boczny, 151966-8
- talerz polerski, 743025-8
- klucz imbusowy 5, 783203-8
- tarcza szlifierska fibrowa 125mm K80, P-00991
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, 151966-8; talerz polerski, 743025-8; klucz imbusowy 5, 783203-8; tarcza szlifierska fibrowa 125mm K80, P-00991 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4500 obr/min |
| wymiary: | dł 181 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 440 W |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381093231 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.75 kg |
| długość opakowania: | 29 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
