szlifierko - polerka kątowa 1400W, 125mm Makita [SA5040C]
-
Producent:
-
Kod producenta:SA5040C
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6341 pkt. |
Profesjonalna, niezawodna szlifierko - polerka kątowa MAKITA model SA5040C z tarczą 125mm, silnikiem o mocy 1400W, pakowana w kartonie.
Szlifierko-polerka Makita posiada systemem tłumienia drgań SJS II, system "anty-restart", system łagodnego rozruchu oraz regulację prędkości obrotowej w zakresie 2000-7800 obr./min.
Nowa, wytrzymała konstrukcja przekładni i ergonomiczna konstrukcja korpusu zapewnia komfort użytkowania.
szlifierko - polerka elektryczna 1400W, 125mm, Makita SA5040C
- szlifierko - polerka SA5040C posiada system łagodnego rozruchu z ograniczeniem prądu rozruchowego w początkowej fazie rozpędzania szlifierki
- regulacja prędkości obrotowej
- utrzymanie stałej prędkości obrotowej pod obciążeniem
- system "anty-restart" który zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zaniku prądu
- nowatorski system tłumienia drgań skrętnych SJS II, który łagodzi drgania chroniąc tym samym przekładnie zębate
- blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarczy, a zastosowanie specjalnych pierścieni labiryntowych całkowicie chroni mechanizm przekładni
- silnik komutatorowy posiada specjalną, opatentowaną izolację na wirniku, która pozwala na pracę w trudnych warunkach
- nowa, wytrzymała konstrukcja przekładni
- ergonomiczna konstrukcja korpusu narzędzia
Parametry techniczne szlifierko-polerki Makita SA5040C
- Średnica tarczy: 125 mm
- Moc: 1400 W
- Max prędkość obrotowa: 2000 - 7800 obr./min
- Gwint wrzeciona: M14
- Masa: 2,2 kg
- Długość: 315 mm
- Szerokość: 115 mm
- Wysokość: 121 mm
Wyposażenie szlifierko-polerki Makita SA5040C
- uchwyt boczny, 153489-2
- osłona przednia, 453378-4
- talerz szlifierski 125mm, 743060-6
- papier szlifierski 125mm K60
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, 153489-2; osłona przednia, 453378-4; talerz szlifierski 125mm, 743060-6; papier szlifierski 125mm K60 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2000-7800 obr/min |
| wymiary: | dł 315 x szer 115 x wys 121 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381628228 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.15 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
