szlifierko-polerka mimośrodowa 150mm, 900W, MAKITA [PO6000C]
-
Producent:
-
Kod producenta:PO6000C
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11789 pkt. |
Szlifierko - polerka mimośrodowa firmy Makita model PO6000C z talerzem szlifierskim 150 mm, silnikiem o mocy 900W, pakowana w kartonie.
Szlifierko-polerka ma 2 tryby pracy: oscylacja wymuszona i bezwładnościowa. Posiada łagodny rozruch, regulację prędkości obrotowej i blokadę włącznika do pracy ciągłej.
Osłona obudowy przekładni pokryta elastomerem, pozwala na położenie urządzenia tarczą do góry na lakierze, bez jego uszkodzenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierko-polerka mimośrodowa 150mm, 900W, MAKITA PO6000C
- 2 tryby pracy: oscylacja wymuszona i bezwładnościowa
- osłona obudowy przekładni polerki PO6000C pokryta elastomerem pozwala na położenie urządzenia tarczą do góry na lakierze bez jego uszkodzenia
- regulacja prędkości obrotowej w spuście włącznika
- blokada włącznika do pracy ciągłej
- polerka wyposażona jest w funkcję łagodnego rozruchu
- podwójna izolacja
- wzmocniona osłona kabla
- wygodny uchwyt przedni przydatny do pracy zarówno w lakierze jak i w kamieniu
- możliwość zastosowania uchwytu bocznego ułatwiającego operowanie polerką
Parametry techniczne szlifierko-polerki Makita PO6000C
-
moc znamionowa: 900 W,
-
prędkość obr. - ruch swobodny: 0 - 6800 obr./min,
-
prędkość obr. - zabieranie wymuszone: 0 - 780 obr./min,
-
wielkość mimośrodu: 5,5 mm,
-
średnica talerza szlifierskiego: 150 mm,
-
wymiary (długość całkowita): 451 mm,
-
waga (EPTA): 2,8 - 3,0 kg.
Wyposażenie szlifierko-polerki Makita PO6000C
- talerz na rzep 150 mm na rzep,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | talerz na rzep 150mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-6800 obr/min |
| wymiary: | dł 451 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 150 mm |
| moc znamionowa: | 900 W |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 5,5 mm |
| wielkość stopy: | 150 mm |
| rozmiar papieru: | 150 mm |
| rodzaj mocowania: | na rzep |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381822879 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.85 kg |
| długość opakowania: | 53.2 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
