szczypce tnące odgięte, 160mm, FATMAX, STANLEY [0-89-860]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-89-860
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 874 pkt. |
Szczypce tnące odgięte, 160mm, FATMAX, STANLEY [0-89-860]
Wykonane są z wysokogatunkowej, kutej stali hartowanej indukcyjnie.
Dwukomponentowe, miękkie rękojeści odporne na większość chemikaliów zapewniają wygodę i pełną kontrolę podczas pracy.
Specjalnie odgięta głowica umożliwia precyzyjną pracę blisko powierzchni.
Narzędzie wykonane jest zgodnie z normą ISO 5749 / DIN 5749.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce tnące odgięte, 160mm, FATMAX, STANLEY [0-89-860]
- zostały wykonane z wysokogatunkowej kutej stali, hartowanej indukcyjnie,
- dwu komponentowe miękkie rękojeści, odporne na większość powszechnie stosowanych chemikaliów, zapewniają wygodę i większą kontrolę podczas pracy,
- specjalnie odgięta głowica pozwala na precyzyjne operowanie narzędziem blisko powierzchni,
- szczypce tnące odgięte wykonane są zgodnie z normą ISO 5749 / DIN 5749,
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC TNĄCYCH FATMAX, STANLEY [0-89-860]
- długość całkowita szczypiec: 160 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu: 1.6mm,
- waga: 190 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 190 g |
| EAN: | 3253560898601 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 1.6 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.19 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.3 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
