obcinak boczny wzmocniony X-Cut, KNIPEX [73 02 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:73 02 160
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1790 pkt. |
Obcinak boczny wzmocniony X-Cut KNIPEX [7302-160] przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań przy pracach pod dużym obciążeniem.
Optymalne połączenia kąta ostrzenia i przełożenia dźwigni zapewnia wysoką wydajność cięcia przy minimalnym nakładzie siły, do 40% mniej siły w porównaniu do tradycyjnych szczypiec.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
obcinak boczny wzmocniony X-Cut, Knipex [73 02 160]:
- kompaktowe szczypce tnące boczne z wysokim przełożeniem dźwigni, wymagają do 40% mniej siły w porównaniu do standardowych szczypiec bocznych tej samej długości,
- optymalne połączenia kąta ostrzenia i przełożenia dźwigni zapewnia wysoką wydajność cięcia przy minimalnym nakładzie siły,
- obcinak boczny wyposażony jest w złącze wsuwkowe, które zapewnia dużą stabilność i niewielką masę,
- szczypce mają duży zakres otwarcia, który umożliwia cięcie kabli o większej średnicy do 12mm,
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 62 HRc),
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy.
- rękojeści dwukomponentowe zapewniają pewny chwyt i wygodna pracę.
Parametry obcinaka bocznego Knipex 73 02 160:
- długość całkowita: 160 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,8 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,7 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,2 mm,
- waga: 175 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 175 g |
| EAN: | 4003773075127 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,2 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,7 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,8 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.192 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
