obcinak boczny o zwiększonym przełożeniu, KNIPEX [74 02 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:74 02 160
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1229 pkt. |
Obcinak boczny z dwukomponentową rękojeścią o zwiększonym przełożeniu firmy KNIPEX [74 02 160] przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań przy pracach pod dużym obciążeniem.
Szczypce tnące boczne o zwiększonym przełożeniu, wymagają do 20% mniej siły w porównaniu do tradycyjnych szczypiec bocznych tej samej długości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.obcinak boczny z dwukomponentową rękojeścią o zwiększonym przełożeniu, Knipex [74 02 160]:
- szczypce tnące boczne o zwiększonym przełożeniu, wymagają do 20% mniej siły w porównaniu do standardowych szczypiec bocznych tej samej długości,
- posiadają kute złącze czopowe,
- optymalne połączenia kąta ostrzenia i przełożenia dźwigni zapewnia wysoką wydajność cięcia przy minimalnym nakładzie siły,
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 64 HRc),
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy.
- rękojeści dwukomponentowe zapewniają pewny chwyt i wygodna pracę.
Parametry obcinaka bocznego Knipex 74 02 160:
- długość całkowita: 160 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,4 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,0 mm,
- waga: 209 g
Szczypce o długości 250mm doskonale radzą sobie z kablami miedzianymi o przekroju 16mm2 i z kablami aluminiowymi o przekroju do 35mm2.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 209 g |
| EAN: | 4003773023081 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,0 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,5 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,4 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.209 kg |
| długość opakowania: | 17 cm |
| szerokość opakowania: | 5.7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
